دختر رزمی‌‌کار وقتی متوجه شد راننده شیطان‌صفت قصد تعرض به او را دارد، وی را با حرکات ورزشی ضربه‌فنی کرد.
به گزارش انعکاس،چندی قبل رهگذران در حال عبور از اتوبان شهید باقری با شنیدن فریادهای کمک‌خواهی دختر جوانی که از داخل یک خودرو پراید که کنار اتوبان توقف کرده بود، به کمک وی شتافتند.
دختر جوان در حالی که راننده را به باد کتک گرفته بود، تلاش می‌کرد مانع فرار وی شود. همزمان با حضور مردم، گشت پلیس نیز از راه رسید و مرد جوان را بازداشت و همراه شاکی به اداره پلیس منتقل کرد.
شهین-۲۳ ساله به پلیس گفت: من کارمند یک شرکت هستم و محل کارم در مرکز شهر است. لحظاتی پیش بعد از پایان کار کنار خیابان منتظر تاکسی ایستاده بودم که پراید مسافرکشی مقابل من توقف کرد. من مقصدم را گفتم و بعد در صندلی جلو سوار شدم. بعد از طی مسافتی راننده که مرد جوانی بود، تغییر مسیر داد.
ابتدا به او اعتراض کردم و راننده گفت به خاطر ترافیک سنگین تغییر مسیر داده تا زودتر به مقصد برسیم. هنوز مسافت زیادی نرفته بود که ناگهان به داخل اتوبان چمران رفت. من به رفتارهای او مشکوک شدم و از راننده خواستم تا به خیابان اصلی برگردد اما وی تهدید کرد که هیچ حرکتی نکنم.
من تازه متوجه نیت شوم او شدم. از آنجایی که من ورزشکار هستم و دوره‌های متعدد ورزش‌های رزمی را آموزش دیده‌ام، به وی هشدار دادم تا مرا پیاده کند اما مرد شیطان صفت به راه خود ادامه می‌داد تا اینکه من یک فن رزمی روی او اجرا کردم که با ضربه من کنترل ماشین را از دست داد و خودرو با گاردیل تصادف کرد.
وقتی ماشین متوقف شد مرد هوسران قصد فرار داشت اما او را به شدت کتک زدم و از مردم خواستم تا مانع فرار وی شوند.
یکی از رانندگان که شاهد این درگیری بود، در اثبات حرف‌های دختر جوان گفت: من با ماشینم در اتوبان در حال حرکت بودم و پرایدی که یک زن و مرد داخل آن بودند در جلوی من حرکت می‌کرد که متوجه درگیری زن و مرد داخل پراید شدم.
ابتدا فکر کردم که دعوای زن و شوهری است اما وقتی ماشین آنها با گاردریل برخورد کرد، من هم در کنار اتوبان برای کمک به آنها ایستادم. من صدای فریادهای کمک‌خواهی دختر جوان را شنیدم که می‌گفت او قصد ربودن وی را داشته است.
متهم نیز در نخستین بازجویی‌ها با توجه به شواهد به آدم‌ربایی اعتراف کرد و گفت: شغل من مسافرکشی است. امروز در خیابان این دختر را برای رساندن به مقصدش سوار کردم.
در بین راه وسوسه شدم تا او را ربوده و به او تعرض کنم اما نمی‌دانستم که شاکی یک ورزشکار رزمی است و مرا به شدت کتک می‌زند.
متهم بعد از تشکیل پرونده، در دادسرای جنایی مورد بازجویی قرار گرفت. قاضی پرونده، متهم را برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان مبارزه با آدم‌ربایی اداره آگاهی قرار داد

منبع : افکار نیوز

   برای دریافت تازه ترین های شماره سریال ها،ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید
   نشانی پست الکترونیک :
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 15 بهمن 1391    | توسط: پردیس تک    |    |